O mnie

Każdy, kto inwestuje w dobrze wyselekcjonowane nieruchomości w rosnącej części zamożnego społeczeństwa, przyjmuje najpewniejszą i najbezpieczniejszą metodę usamodzielniania się, ponieważ nieruchomość jest podstawą bogactwa.

(Franklin D. Roosevelt)O mnie

Jesteśmy pośrednikami nieruchomości w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości tradycyjnych jak i obiektów zabytkowych w Polsce oraz zagranica. Specjalizujmy się w nieruchomościach prywatnych oraz komercyjnych.

Misją naszej firmy jest przeprowadzić klienta bezstresowo i z uśmiechem na twarzy przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Działamy na terenie całej Polski oraz zagranicą. Biegle posługujemy się językiem polskim i niemieckim. Język angielski też nie jest nam obcy….

Współpracujemy z zespołem ekspertów w dziedzinie finansowania nieruchomości, ubezpieczenia nieruchomości. Nasz zespól tworzą: doradcy w zakresie obiektów zabytkowych, rzeczoznawcy majątkowi, prawnicy, notariusze, banki, architekci wnętrz, firmy wykonawczy oraz wielu innych ekspertów….Od ponad 30 lat doradzamy, wspieramy i dbamy o piękno obiektów zabytkowych na terenie całej Polski. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację stron transakcji. Realizuję następujące usługi:


Każda nieruchomość przed przystąpieniem do transakcji potrzebuje przygotowania. Możesz liczyć na pełen zakres usług w tym obszarze:


Gwarantujemy bezpieczny zakup i sprzedaż nieruchomości mieszkanie lub wynająć, uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości apartament –to miejsce jest idealne dla Państwa.

Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług, doradztwa i naszego wsparcia w zakresie nieruchomości.

Jesteśmy dla Państwa.

Pozdrawiamy
Top-Home

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
14 3
Niepoprawny wynik