Finansowanie

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI

BEZPŁATNA KONSULTACJA U DORADCY KREDYTOWEGO

Planujesz kupno mieszkania od dewelopera? Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zastanawiasz się, czy stać Cię na kredyt hipoteczny? 

Zachęcamy do osobistego spotkania doradcą Notus Finanse, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. W oparciu o kalkulator hipoteczny, określi, jakie koszty zakupu mieszkania od dewelopera Cię czekają.

Korzystając ze wsparcia doradców Notus Finanse, zaoszczędzisz swój czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobią za Ciebie doradcy Notus Finanse! Skorzystaj z fachowych porad naszego partnera, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Osobiste spotkanie z doradcą kredytowym pomoże rozwiać wiele wątpliwości na temat zakupu mieszkania na kredyt. Na podstawie uzyskanych danych specjalista wyliczy zdolność kredytową, pełne koszty zakupu mieszkania oraz wysokość miesięcznych rat. 

Wsparcie doradców Notus Finanse to oszczędność czasu i ochrona przed zbędnym stresem. Wybór tej oferty wiąże się z tylko jedną wizytą w banku – podczas podpisywania umowy kredytowej. Resztę formalności w procesie uzyskiwania finansowania wykonują doradcy kredytowi. 


Dlaczego współpracujemy z Notus Finanse?


NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek bankiem gwarantuje niezależność i obiektywizm w działaniach na rzecz Klienta.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.